Swoją fascynację ćwiczeniami fizycznymi przejawiał w okresie wczesnoszkolnym gdzie uczęszczał na zajęcia z korekcji wad postawy. A pierwsze kroki, na ścieżce zawodowej, stawiał w Medycznym Studium w Poznaniu i dalej kontynuował je na Akademii Medycznej w Warszawie.

 

Doświadczenie zdobywał w mazowieckich i wielkopolskich placówkach rehabilitacyjnych oraz jako trener personalny na siłowniach, gdzie łączył rehabilitację z treningami funkcjonalnymi. Doradzał w sprawach dietetyki.

 

Podczas leczenia stosuje techniki manualne tkanek miękkich, mobilizacje stawowe, chiropraktykę, taping medyczny, strething oraz masaż tkanek głębokich. Zawsze stara się znaleźć przyczyny dolegliwości udzielając kompleksowego wsparcia.

 

Jego holistyczne podejście do zdrowia powoduje, że bardzo mocno stawia na świadomość pacjenta oraz w pełni go motywuje do działań.

 

W życiu kieruje się intuicją, wierzy w moc dźwięku a wolne chwile spędza na obserwacji natury.  Stawia na rozwój osobisty oraz na stałe poszerzanie horyzontów związanych fizjoterapią i  psychologią. Jest wielkim miłośnikiem zwierząt.